Menu

Актуальні ціни

+38 097 124-6406 info@vis-montag.com

Збірка та монтаж електрощита -

Компанія виконує збірку електротехнічних щитів різної складності. Щити можуть виготовлятися за типовими проектами, розробленими нашими фахівцями на основі технічного завдання Замовника, а також за його проектами.
Область застосування щитів - промислові, громадські, сільськогосподарські, торговельні та інші будівлі і споруди, включаючи і металеві споруди з підвищеними вимогами електробезпеки. На вимогу замовника щити можуть виготовлятися в навісному, підлоговому або вбудованому виконанні з різними ступенями захисту, а також з урахуванням можливості безпечної експлуатації в різних кліматичних зонах.

Яке обладнання використовується для проведення робіт

Компанія ВІС Монтаж професійно виконує складання щитів силових і слабкострумових систем. Ми використовуємо щитове устаткування провідних світових виробників:

АВВ - швейцарська компанія, відома в 100 країнах світу;

Hager — німецька компанія, виробник електротехнічного обладнання і систем автоматизації будівель;

Schneider Electric - французька компанія, яка реалізує інноваційні рішення в галузі управління електроенергією;

Legrand - французька мультибрендова група електротехнічних компаній, що випускає повний комплекс надійного і зовнішнього привабливого обладнання для електричних мереж та ін.

Збірка та монтаж електротехнічних щитів - це відповідальна і складна в реалізації операція, доступна тільки професіоналам високого класу. Тільки залучення фахівців гарантує вам безпеку експлуатації цього головного електротехнічного елемента. Крім того, для процесу складання знадобиться специфічне обладнання і відповідний інструмент - і це ще один аргумент на користь співпраці з компанією ВІС Монтаж.