Menu

Актуальні ціни

+38 097 124-6406 info@vis-montag.com

Послуги -

Незалежно від категорії приміщення - житлове або нежитлове - воно в обов'язковому порядку має електропостачання. Без електрики неможлива установка і експлуатація систем освітлення, обігріву та кондиціонування, сигналізації і відеоконтролю і інших виробничих і технологічних систем. Якість роботи перерахованих вище систем безпосередньо залежить від якості виконаного електромонтажу.

Пропонуємо вам комплексний набір послуг з проектування і електромонтажу будь-якої складності. Наші висококваліфіковані майстри мають багаторічний досвід електромонтажних робіт, завдяки чому виконують роботи з персональним підходом до будь-якого об'єкта - грамотно і в заплановані терміни. Зробити замовлення на послуги з електромонтажних робіт ви зможете прямо зараз, оформивши заявку на нашому сайті. Для цього виберіть цікаву для вас послугу в списку нижче. Дотримуйтесь інструкції. Ми обов'язково зв'яжемося з вами в зручний для вас час.

Проектування електропостачання - ВІС-Монтаж

Проектування електропостачання

Проектування - основа надійної роботи майбутньої системи. Пропонуємо послуги з проектування електричних мереж і слабкострумових систем.

Детальніше
Електромонтажні роботи - ВІС-Монтаж

Електромонтажні роботи

Електромонтаж та проектування систем електропостачання для об'єктів, це наш основний профіль діяльності, впроваджуємо сучасні технології, відвідуємо тематичні виставки, в тому числі в інших країнах.

Детальніше
Збірка та монтаж електрощита - ВІС-Монтаж

Збірка та монтаж електрощита

Збірка та монтаж електротехнічних щитів - це відповідальна і складна в реалізації операція, доступна тільки професіоналам високого класу. Тільки залучення фахівців гарантує вам безпеку експлуатації цього головного електротехнічного елемента.

Детальніше
Монтаж захисного заземлення - ВІС-Монтаж

Монтаж захисного заземлення

Якісно виконане захисне заземлення є основою електробезпеки сучасної будівлі. Воно дозволяє забезпечити безпечну роботу електричних мереж, захистити людину від шкідливого впливу електромагнітних випромінювань.

Детальніше